פילאטיס

אימון פילאטיס לגוף חטוב ומעוצב
זוהי לא עוד סתם פעילות ספורטיבית, אימון פילאטיס יביא אתכם לגבהים חדשים בכל הקשור ליכולות הגופניות שלכם. זוהי פעילות המסייעת לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם, אתם תחושו רגועים ונינוחים וגם הגוף שלכם יראה חטוב יותר.

פילאטיס לגוף ארוך יותר
אימון פילאטיס הוא ההזדמנות להאריך את הגוף שלכם ולהיראות חטובים יותר. הקורס דומה במקצת למדיטציה, הוא מרגיע מאוד, נלמדת בו רכישת ריכוז טובה יותר, שליטה על הגוף, נשימה טובה ומדויקת יותר וחיבור לנפש. כל הפעילות הזו תסייע לכם גם בפעילויות יומיומיות פשוטות כמו עלייה במדרגות, או אפילו במעבר מקימה לשכיבה.

פילאטיס לחיזוק שרירים
קורס פילאטיס יסייע לחיזוק השרירים כמו שרירי הבטן וכתוצאה מכך את הערכת התנועה. השיעור נערך באווירה מרגיעה כאשר המשתתפים שוכבים על מזרן נוח או שהם נמצאים במצב של עמידה, אז הפעילות תתבצע באמצעות גומיות או כדורים.
רוצים להאריך את הגוף? רוצים להיראות ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם? פנו עוד היום למועדון זאוספורט ותוכלו ליהנות מחוויית פילאטיס מדהימה.

ששת העקרונות המרכזיים של השיטה הם: ריכוז, שליטה, מרכז, זרימה, דיוק ונשימה. האימון מתמקד בחיזוק שרירי הליבה והיציבה, כמו שרירי הבטן, תוך כדי מתיחה והארכה של שרירים אחרים. התרגילים מבוצעים במספר חזרות קצר, מתוך רצון לאפשר ריכוז במהלך כל חזרה ולהימנע מלהתיש את השריר. מטרתנו לאתגר את השרירים המייצבים ולהפעיל קבוצות שרירים גדולה יותר תוך כדי תנועה הרמונית. השיעורים הם שילוב מנצח של עוצמה ושקט.
 
 


03-6114500